Fencl muškařský podběrák King 2 red

Kód: 1959
český výrobce
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Skladem

Designový muškařský podběrák King 2 red s magnetem a silikonovou sítí od značky Fencl® v 11 variantách, teď už si může vybrat opravdu každý, klikněte zde.

Detailní informace:   

vychytávka zavěšení na magnet
magnetická síla 6,2 kg
typ sítě silikonová
hloubka sítě 26 cm
rozměr rámu 40 x 48 cm
délka podběráku 67 cm
váha 425 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetické upevnění podběráku

Obrovskou výhodou podběráku Fencl King 2 red je způsob, kterým je na rám přidělaný magnet sloužící ke komfortnímu odnětí v případě záběru. Oválné pouzdro s magnetem je umístěno na horní hraně rámu, čímž se uvolnila dřevěná rukojeť. Sejmutí podběráku se tak stává snadnějším. 

Jinak tomu není ani v opačné situaci, kdy chce rybář vrátit podběrák zpět na záda. Díky síle magnetu, která činí 6,2 kg, si podběrák najde cestu zpět v podstatě sám. Stačí se jen dostatečně přiblížit a podběrák je znovu uchycen a připraven v pohotovosti.

Podběrák je vybaven odolným ocelovým lankem, potaženým gumou, které zamezuje ztrátě i v extrémních situacích. Dále u verze King 2 je přidána druhá kovová karabina, díky které si můžeme podběrák kdykoli odepnout například při focení s rybou či transportu.

 

Střed podběráku a dřevěná rukojeť

 

King 2 má zasílený kovový střed, který je povrchově upraven černým eloxem. 

Dřevěná, ručně vyráběná rukojeť z tvrdého dubu, třikrát lakovaná voděodolným lodním lakem, perfektně zapadá do černého designu podběráku. 

 Zesílený rám a prémiová silikonová síť


Černý, elegantní zesílený rám s rozměry 40 x 48 cm a hloubkou sítě 26 cm krásně doplňuje vzhled celého podběráku. V kombinaci s černou barvou se nádherně vyjímají zlaté doplňky, které podběráku dodávají tu pravou majestátnost.

Konečně jednou z největších výhod je prémiová silikonová síť, která díky materiálu neabsorbuje pachy, nechytají se do ní háčky, nenasákává vodu a je extrémně šetrná k rybě.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.