Fencl kaprový podběrák 50 cm, 3 díl s pogumovanou sítí

Kód: 6070
doživotní servis zdarma Vyměnitelná síť český výrobce
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Vyprodáno

Sklápěcí podběrák s doživotním servisem zdarma. Vyměnitelná pogumovaná síť, délka ramene 50 cm, 3 dílný teleskop / max. délka 195 cm, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách.

Naskladnění nejpozději do 31.Srpna

Detailní informace:     

typ sítě pogumovaná
hloubka sítě 50 cm
oko sítě 8 x 15 mm 
délka ramene 50 cm
délka podběráku 195 cm / 3 díl
transportní délka  72 cm
váha 760 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá řemeslná práce s doživotním servisem zdarma.

 

Střed podběráku:

  Fencl kaprový podběrák s pogumovaná sítí je vyroben ze zvláště kvalitních materiálů, jedna z nejdůležitějších částí podběráku je právě střed, který je speciálně vyvinut naší společností tak, aby zvládnul i nejvyšší nároky našich zákazníků. Kovový zámek, nerezová pružina a odlitky ze slitiny zinku dodávají středu dokonalou funkčnost a snadné, velmi lehké vyklapnutí ramen. Nezničitelný střed. 

Ramena a síť:

 Ramena jsou vyrobena ze sklolaminátu, který vyniká extrémní pružností a vždy se vrátí do původního stavu i pokud dáte ramena k sobě viz. video, tudíž nemusíte mít strah z poškození i při vylovení trofejní ryby. Pogumovaná síť, její hlavní předností je, že se do ni nechytají háčky, nenasákává vodu, neabsorbuje pachy a je velmi šetrná k Vašim úlovkům.

 

Teleskop:

Díky trojdílnému teleskopu, který lze zaaretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 195 cm, aby jste dosáhli na každou rybu. Nakonci teleskopu je gumová proti skluzová rukojeť s gumovou smyčkou, která slouží jako pojistka proti ztrátě. 

 

Kaprový podběrák Fencl

Produktové video Fencl kaprový podběrák 550 PGS

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.