Fencl kaprový podběrák 650 s pogumovanou sítí

Kód: 1932
doživotní servis zdarma Vyměnitelná síť český výrobce
Značka: Fencl
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Vyprodáno

Sklápěcí podběrák s doživotním servisem zdarma. Vyměnitelná pogumovaná síť, délka ramene 65 cm, 2 dílný teleskop / max. délka 200 cm, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití rybolovu na všech vodách.

 Detailní informace:  
  
typ sítě pogumovaná
hloubka sítě 58 cm
oko sítě 8 x 15 mm 
délka ramene 65 cm
délka podběráku 200 cm / 2 díl
transportní délka  85 cm
váha 860 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá řemeslná práce s doživotním servisem zdarma.

 Střed podběráku:

 Fencl kaprový podběrák 650/PGS je vyroben ze zvláště kvalitních materiálů, jedna z nejdůležitějších částí podběráku je právě střed, který je speciálně vyvinut naší společností tak, aby zvládnul i nejvyšší nároky našich zákazníků. Kovový zámek, nerezová pružina a odlitky ze slitiny zinku dodávají středu dokonalou funkčnost a snadné, velmi lehké vyklapnutí ramen. Nezničitelný střed.

 Ramena a síť:

 Ramena jsou vyrobena ze sklolaminátu, který vyniká extrémní pružností a vždy se vrátí do původního stavu i pokud dáte ramena k sobě viz. video, tudíž nemusíte mít strah z poškození i při vylovení trofejní ryby. Pogumovaná síť, její hlavní předností je, že se do ni nechytají háčky, nenasákává vodu, neabsorbuje pachy a je velmi šetrná k Vašim úlovkům.

Teleskop:

  Díky dvoudílnému teleskopu, který lze zaaretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 200 cm, aby jste dosahli na každou rybu. Nakonci teleskopu je gumová proti skluzová rukojeť s gumovou smyčkoukterá slouží jako pojistka proti ztrátě. 

 

Kaprový podběrák Fencl 650/PGS

Produktové video Fencl kaprový podběrák 650 PGS

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.