Fencl kaprový podběrák Carp premium 100/2 díl

Kód: 1341
Doživotní servis zdarma Vyměnitelná síť český výrobce
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Vlajková loď produkce Fencl, která nadchne každého rybáře. Jednoduchým otočením se ramena podběráku zavřou jako nůžky, tento pohyb lze udělat oběma směry, proto je tento typ podběráku unikátním. S doživotním servisem zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Sklolaminátová ramena s křížovou vazbou mají rozměr 100cm, jsou zakončená nerezovou ocelí, ve které je magnet, který pomáhá komfortnějšímu zasunutí do kříže podběráku.
Aby ramena podběráku byla na vodě odlehčená, tak jsme aplikovali pod pogumovanou síť plovací pěnu - u kaprového podběráku to je jedinečné.  
 
Podběráková síť
 
Velikost oček pogumované sítě je 5x8mm, což je jemná síť, která je k rybám velice šetrná, nezachytává háčky a neabsorbuje pachy. Snadno omyvatelná a zároveň lze i vyměnit.
 
Střed podběráku
 
Dural v černém eloxu má nejen vysoce odolné vlastnosti vůči vnějším vlivům, jako je poškrábání pískem, ale také zároveň je na pohled vysoce elegantní. Tvoří neslučitelnou součást celého exkluzivního dojmu.
 
Na hlavě podběráku je univerzální závit, takže skvěle pasuje k jakékoliv podběrákové tyči. Snadná manipulace jednou rukou, kdy rybář potřebuje rychle podebrat rybu. 
 
Na koupi tohoto produktu se vztahuje doživotní servis zdarma. 
 
Technické parametry:
Velikost ramen přistávací sítě: 100cm
Materiál ramen přistávací sítě: sklolaminát s křížovou vazbou
Hloubka rybářské sítě: 80cm, pogumovaná síť
Velikost ok rybářské sítě: 5x8mm
Použitý materiál: nerez, dural a černý tvrdý elox
Evropská výroba
 
Váha: 450g teleskop
Váha: 990g hlava se sítí

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.