Fencl kaprový podběrák Carpio 800 s pogumovanou sítí

Kód: 1934
doživotní servis zdarma Vyměnitelná síť český výrobce
Značka: Fencl
1 149 Kč 949,59 Kč bez DPH
Vyprodáno
Sklápěcí český podběrák s doživotním servisem zdarma. Vyměnitelná pogumovaná síť, délka ramene 80 cm, 2 dílný teleskop / max. délka 230 cm, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách a snadno zvládá i vylovení trofejních ryb.
 
 Detailní informace:    
typ sítě pogumovaná
hloubka sítě 60 cm
oko sítě 8 x 15 mm 
délka ramene 80 cm
délka podběráku 230 cm / 2 díl
transportní délka  89 cm
váha 1020 g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá řemeslná práce s doživotním servisem zdarma.

 

Střed podběráku:

Fencl kaprový podběrák Carpio 800/PGS je vyroben ze zvláště kvalitních materiálů, jedna z nejdůležitějších částí podběráku je právě střed, který je speciálně vyvinut naší společností tak, aby zvládnul i nejvyšší nároky našich zákazníků. Robustní kovový střed a zámek, nerezová pružina a odlitky ze slitiny zinku dodávají středu dokonalou funkčnost a snadné, velmi lehké vyklapnutí ramen. Nezničitelný střed.

Ramena a síť: 

Ramena jsou vyrobena ze sklolaminátu, který vyniká extrémní pružností a vždy se vrátí do původního stavu i pokud dáte ramena k sobě viz. video, tudíž nemusíte mít strah z poškození i při vylovení trofejní ryby. Pogumovaná síť, její hlavní předností je, že se do ni nechytají háčky, nenasákává vodu, neabsorbuje pachy a je velmi šetrná k Vašim úlovkům.

Teleskop:

Díky dvoudílnému teleskopu, který lze zaaretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 230 cm, aby jste dosahli na každou rybu. Nakonci teleskopu je gumová proti skluzová rukojeť s gumovou smyčkoukterá slouží jako pojistka proti ztrátě.  

kaprový podběrák Fencl

Produktové video Fencl kaprový podběrák Carpio 800 PGS

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.