Fencl přívlačový podběrák sklápěcí medium teleskop s magnetem s prémiovou sítí

Kód: 1980
doživotní servis zdarma Vyměnitelná síť český výrobce
1 749 Kč 1 445,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Sklápěcí teleskopický podběrák s doživotním servisem zdarma. Zabudovaný magnetický držák 6,2 kg uvnitř teleskopu. Vyměnitelná pogumovaná síť, kovový střed, rám 25 x 48 cm , 2 dílný teleskop / max. délka 150 cm. Moderní black design. Podběrák je vhodný na přívlač.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fencl přívlačový podběrák sklápěcí Medium teleskop s magnetem

Značkový přívlačový podběrák Fencl® v teleskopu s magnetickým držákem a pogumovanou sítí v moderním black designu. 

Celosvětovým unikátem je zabudovaný magnetický držák uvitř teleskopu, díky držáku lze podběrák velmi pohotově odepnout z magnetu, jednou rukou vyklapnout a rybu ihned podebrat.

Hlavní předností podběráku je prémiová pogumovaná síť do které se nechytají háčky, síť nazapáchá a nenabírá vodu.

Dalším bodem je kovový střed podběráku, možnost snadné výměny sítě během pár minut a dvoudílný teleskop, který lze aretovat v jakékoli poloze.

Podběrák je vhodný na přívlač. Velmi snadná manipulace s podběrákem a vyklapnutí jednou rukou.

 Podběrák s magnetickým uchycením na záda nebo batoh

Dokonalé řemeslné zpracování nám umožňuje poskytnout doživotní servis zdarma 


 Podběrák sklápěcí Mediuml teleskop s magnetem od značky Fencl® je celosvětový unikát. Díky zabudovanému magnetu uvitř trubky lze podběrák velmi pohotově odepnout z magnetu, jednou rukou vyklapnout a rybu ihned podebrat.

Střed podběráku

Podběrák sklápěcí velký teleskop PGS od značky Fencl®  je vyroben z kvalitních hliníkových slitin a díky kovovému zámku a nerezové pružině lze podběrák velmi pohotově vyklapnout jednou rukou a je ihned připraven k záběru pro Váš úlovek.

Rám a síť

Rám je vyroben z kvalitního hliníku a v kombinaci s pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nenasákává vodu, neabsorbuje pachy je díky tvaru dokonale navržen a zkonstruován ve spolupráci s českými rybáři pro skvělou manipulaci a snadné vylovení ryby.

Teleskop

Díky dvoudílnému teleskopu, který lze zaaretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 185 cm. Nakonci podběráku je gumová rukojeť s kovovým očkem, který lze v kombinaci s naším magnetickým držákem připnout na opasek, kde je podběrák složený a v momentě záběru podběrák ladně odepneme z magnetu, vyklapneme jednou rukou a rybu dáváme do podběráku.

Parametry podběráku

Vychytávka
zavěšení na magnet
magnetická síla
6,2 kg
Typ sítě
pogumovaná
Hloubka sítě
32 cm
Rozměr rámu
25 x 48 cm
Délka podběráku
150 cm / 2 díl
Transportní délka 
63 cm


značkový teleskopický podběrák Fencl s magnetem

Proč nakoupit právě u nás?

To je jednoduché! Každý z našich výrobků prošel pečlivou ruční výrobou. A co víc, je stoprocentně vyroben tady u nás v České republice.

Jak dlouho jste na trhu?

Naše firma je na trhu již více než 25 let, což znamená, že již více než čtvrt století vyvíjíme výrobky ku spokojenosti našich zákazníků.

Co když se mi podběrák rozbije?

Pokud by došlo k závadě na produktu, můžete nám ho poslat zpět a my Vám ho opravíme. A to i po skončení 2 leté záruční doby. Poskytujeme doživotní servis zdarma.

Nakupujete přímo od výrobce

  • Doživotní servis zdarma
  • Speciálka na výrobu podběráků
  • Firma s tradicí od 1992

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.