Fencl přívlačový podběrák slápěcí medium teleskop s magnetem

Kód: 1980
doživotní servis zdarma Vyměnitelná síť český výrobce
Značka: Fencl
1 749 Kč 1 445,45 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní český přívlačový, teleskopický podběrák s magnetem od značky Fencl® v moderním black designu. Největším unikátem je zabudovaný magnet uvnitř teleskopu, díky kterému má rybář podběrák stále k dispozici při záběru a následném podebráním ryby.

banner-nahradni-site s cenou

Detailní informace:     

vychytávka zavěšení na magnet, magnetická síla 6,2 kg
typ sítě pogumovaná
hloubka sítě 32 cm
oko sítě 15 x 8 mm 
rozměr rámu 25 x 48 cm
délka podběráku 150 cm
transportní délka  54 cm
váha 455 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá řemeslná práce s doživotním servisem zdarma.

 podběrák s magnetem na záda:

Podběrák sklápěcí malý teleskop s magnetem od značky Fencl® je celosvětový unikát. Díky zabudovanému magnetu uvitř trubky lze podběrák velmi pohotově odepnout z magnetu, jednou rukou vyklapnout a rybu ihned podebrat.

Rám a síť:

 

Rám je vyroben z kvalitního hliníku a v kombinaci s pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nenasákává vodu, neabsorbuje pachy je díky tvaru dokonale navržen a zkonstruován ve spolupráci s českými rybáři pro skvělou manipulaci a snadné vylovení ryby.

Kovový zámek:

Sklápěcí teleskopický podběrák s magnetem je vyroben z kvalitních hliníkových slitin a díky kovovému zámku a nerezové pružině lze podběrák velmi pohotově vyklapnout jednou rukou a tím je ihned připraven k záběru pro Váš úlovek.

Teleskop:

Díky dvoudílnému teleskopu, který lze zaaretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 150 cm. Nakonci podběráku je gumová protiskluzová rukojeť s kovovým očkem, karabinou a ocelovým lankem, která lze připnout na opasek. Kvalitní ocelové lanko slouží jako pojistka proti ztrátě podběráku, můžete si ho připnout na opasek, batoh nebo oko rybářské vesty. Kde je podběrák složený a v momentě záběru podběrák ladně odepneme z magnetu, vyklapneme jednou rukou a rybu podebereme.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.