O nás

RAL CZ

Zdravíme všechny nadšence do rybaření ! 

Rádi bysme se vám představili trošku blíže. Jsme rodinná firma, která se specializuje na výrobu rybářských podběráků, pro všechny druhy rybolovu. Na trhu v České republice působíme více než 30 let. Na naše produkty bylo, je a vždy bude spolehnutí. 
V české a slovenské republice máme více jak 100.000 spokojených zákazníků a jsme rádi, že Vám naše produkty můžeme nabídnout v celé Evropě. Kvalita našich produktů se za poslední roky dostala na světovou špičku. 
Naše produkty vyrábíme v Plzni, nedaleko německých hranic. 
Mnoho rybářů u vody opomíná kvalitní rybářskou podběrákovou síť, je to velká škoda, protože jsou situace, ve kterých je důležité mít ve vodě pevnou oporu. Je důležité dostat šetrně rybu z vody ven, a proto nabízíme naše produkty s pogumovanou, nebo silikonovou sítí. Zároveň výhodou těchto rybářských sítí je jejich údržba. 
Naše produkty prošli poslední dobou razantní změnou! Nastal čas Vás s tímto seznámit. 
 
Jsme moderní firma, která zákazníkům nabízí vše co je možné a děláme maximum, proto na trh přicházíme s unikátní novinkou. Nově na e-shopu www.fenclrybarskepotreby.cz můžete využít konfigurátor, ve kterém si můžete sestavit rybářský podběrák dle vlastních představ. 
Zároveň si, ale můžete zakoupit i hotovou sestavu. Na naše produkty jsme aplikovali univerzální šroubovací závity, takže všechny naše výrobky jsou kompatibilní. 
Tím, že nemáme kamennou prodejnu a prodáváme naše produkty on-line, můžete navštívit náš Instagram, nebo Facebook ještě pro lepší představu o naší značce. Fencl je originál a vše poctivě vyrábíme v Evropě. 
Držíme kvalitu našich výrobků, ale zároveň během celého roku, se snažíme neustále pracovat a produkty inovovat. 
 
Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se z vašich úspěchů u vody. Pokud se o nějaký zážitek z rybaření chcete s námi podělit, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, instagramu a nebo Facebooku. My jsme tu pro Vás a děláme maximum pro zákaznický servis.
 
S pozdravem
Celý Team Fencl 

 

Snímek obrazovky 2023-02-12 v 14.23.38

Roman Slánek
jednatel, obchod
+420 602 834 081
slanek@fenclrybarskepotreby.cz


Jessica

Jessica Libická
Správa sociálních sítí

jessica@fenclrybarskepotreby.cz


Snímek obrazovky 2023-02-12 v 14.23.45

Ladislav Slavík
jednatel, výroba
+420 774 796 222
slavik@fenclrybarskepotreby.cz

 

 

logo 

 

Co vlastně znamená naše logo?

rw_fencl_logo_symbol_black_CMYK_transparent_Kreslic° pl†tno 1 

Ač mnoho lidí na první pohled řekne, že naše logo vypadá jako rybka, význam tohoto symbolu je mnohem hlubší. V našem logu se totiž skrývá runa Othila.

Othila se vyslovuje jako české „O“ a její název je překládán jako „dědictví“.

V naší firmě hraje dědictví důležitou roli. Navazujeme na odkaz pana Vladimíra Fencla, který tuto firmu založil. Dědictvím jsou pro nás předané vědomosti a dovednosti, díky kterým jsou veškeré naše výrobky plody české, poctivé, řemeslné, a hlavně ruční práce.

Přestože tedy naše logo zdánlivě jako rybka vypadá, primárním významem je germánská runa Othila symbolizující dědictví.

 RAL CZ 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: