Jak vybrat přívlačový podběrák

Moderní a inovativní podběráky pro lov dravých ryb! 100% Funkční i v těžkých outdoorových podmínkách. Používáme špičkové materiály, které jsou odolné i při rybolovu ve slané vodě, takže s tímhle podběrákem můžete vyrazit i na lov mořských pstruhů.

Fencl Predator Premium PRO a Fencl Predator Premium Pro Special

Revoluční podběrák, která se stal vysoce vyhledávaným a oblíbeným podběrákem mezi širokou skupinou rybářů, kteří dávají přednost a důraz na kvalitní rybářské vybavení, které jim dokáže poskytnout veškerý komfort a spolehlivost.

Chytré řešení, moderní design

Na našem e - shopu můžete využít konfigurátor, který Vám nabídne kompatibilní možnosti sestavení podběráku. Je libo například plovoucí? To u nás není žádný problém! Představte si, že se brodíte ve vodě a podběrák necháváte plout na hladině vedle sebe. Ztrátě podběráku zamezí bezpečnostní lanko a black pěna na rámu vznáší celou konstrukci podběráku na hladině.

354448454_739400251522212_7151810210374083195_n

Zvolit si můžete i design rukojeti. Pro milovníky naturalismu jsme speciálně vyrobili rukojeti ze dřeva – jedná se o ušlechtilé tvrdé dřevo ošetřené hydrofobní ochranou, která se využívá například i při ošetření zaoceánských lodí, avšak díky naší technologii cítíte v ruce detaily dýhy.

Nadšenci minimalismu zase ocení carbonovou rukojeť a ani tady jsme neopomněli zanechat texturu materiálu. Koncovka rukojeti má otočné očko o 360 stupňů.

Vysoká kvalita

Tento podběrák je na úrovni vysoké kvality, nejen z důvodu využití těch nejlepších materiálů, ale i zapříčiněním skvělého strojního inženýrství, kdy opravdu veškeré konstrukční řešení vzniká v České republice za pomocí našeho konstruktéra. Není to něco, co by na trhu tedy již bylo, ale jedná se o technologii, která se zrodila od nákresu prvního šroubku. V podobě, které je nyní na trhu k dostání se ušla opravdu dlouhá cesta a stálo to mnoho času a úsilí.

Srovnání Premium Pro a Premium Pro Special

Premium Pro a Premium Pro Special = dva odlišné tvary hlavy podběráku jsou na první pohled designovým prvkem, ale pro nejednoho rybáře jsou užitečné při lovu různých druhů ryb. Tvar Special doporučujeme například pro lov štik, mořských pstruhů a dalších štíhlých ryb.

Premium Pro je skvělá volba pro menší a silnější dravce.

Magnetické / Mechanické uchycení podběráku

Silikonová / pogumovaná síť podběráku