O nás

Zdravíme všechny nadšence do rybaření! Jsme rodinná firma, která se specializuje na výrobu rybářských podběráků, pro všechny druhy rybolovu. Na trhu působíme více než 30 let. Na naše produkty bylo, je a vždy bude spolehnutí.

Image

Kvalita světové úrovně

Již máme více jak 100.000 spokojených zákazníků a jsme rádi, že Vám naše produkty můžeme nabídnout v celé Evropě. Kvalita našich produktů se za poslední roky dostala na světovou špičku.

Naše produkty vyrábíme ve Stodě u Plzně v České republice.

Mnoho rybářů u vody opomíná kvalitní rybářskou podběrákovou síť, je to velká škoda, protože jsou situace, ve kterých je důležité mít ve vodě pevnou oporu. Je důležité dostat šetrně rybu z vody ven, a proto nabízíme naše produkty s pogumovanou, nebo silikonovou sítí. Zároveň výhodou těchto rybářských sítí je jejich údržba.

Naše produkty prošli poslední dobou razantní změnou! Nastal čas Vás s tímto seznámit.

Image

Kompatibilita napříč sortimentem

Jsme moderní firma, která zákazníkům nabízí vše co je možné a děláme maximum, proto na trh přicházíme s unikátní novinkou. Nově na našich e-shopech můžete využít konfigurátor, ve kterém si můžete sestavit rybářský podběrák dle vlastních představ.

Na naše produkty jsme aplikovali univerzální šroubovací závity, takže všechny naše výrobky jsou kompatibilní.

Tím, že nemáme kamennou prodejnu a prodáváme naše produkty on-line, můžete navštívit náš Instagram, nebo Facebook ještě pro lepší představu o naší značce. Fencl je originál a vše poctivě vyrábíme v Evropě. Tím, že si za kvalitou našich výrobků stojíme, tak poskytujeme na každý podběrák bezplatný servis.

Držíme kvalitu našich výrobků, ale zároveň během celého roku, se snažíme neustále pracovat a produkty inovovat.

Image

Po stopách dědictví

Ač mnoho lidí na první pohled řekne, že naše logo vypadá jako rybka, význam tohoto symbolu je mnohem hlubší. V našem logu se totiž skrývá runa Othila.

Othila se vyslovuje jako české „O“ a její název je překládán jako „dědictví“.

V naší firmě hraje dědictví důležitou roli. Navazujeme na odkaz pana Vladimíra Fencla, který tuto firmu založil. Dědictvím jsou pro nás předané vědomosti a dovednosti, díky kterým jsou veškeré naše výrobky plody české, poctivé, řemeslné, a hlavně ruční práce.

Přestože tedy naše logo zdánlivě jako rybka vypadá, primárním významem je germánská runa Othila symbolizující dědictví.

Image

Jsme tu pro vás

Jessica
Jessica Libická
správa sociálních sítí
Ladislav Slavík
Ladislav Slavík
jednatel, výroba

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se z vašich úspěchů u vody. Pokud se o nějaký zážitek z rybaření chcete s námi podělit, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, instagramu a nebo Facebooku. My jsme tu pro Vás a děláme maximum pro zákaznický servis.